10. ročník MEZINÁRODNÍCH LETNÍCH HUDEBNÍCH KURZŮ 2018  

20.-28.7.2018  Rožmberk nad Vltavou

 POZOR!!! Změna kurzovného

 V roce 2018 nebude otevřen obor kytara

 

Důležitá informace pro nově přihlašující účastníky MLHK 2018

Kapacita je naplněna 

Volná místa pouze ve třídě paní Stecherové - zpěv

Děkujeme za pochopení team ARS IUVENUM 

 

 

HUDEBNÍ KURZY
PRO DOSPĚLÉ
HUDEBNÍ KURZY
PRO DĚTI
SBOROVÝ
ZPĚV
KOMORNÍ
HRA

Stále více se prosazuje trend trávit volný čas aktivně a smysluplně. Právě DOVOLENÁ S HUDBOU je výbornou příležitostí, jak si doplnit hudební vzdělání i sebevědomí. Tato aktivita je určená pro "dříve narozené", kteří se ve volném čase věnují hudbě (samouci, bývalí žáci ZUŠ a konzervatoří, začátečníci...)

Mezinárodní letní hudební kurzy jsou jedinečný projekt, který umožňuje amatérům a začínajícím profesionálům prázdninové setkání s hudbou. Je připravena široká nabídka výukových programů pro hráče na smyčcové nástroje, sólový zpěv a kytaru, orchestrální a komorní hra.

Tato aktivita je určená pro účastníky hudebních kurzů, rodiče či „nehudební“ doprovod a pro všechny, kteří rádi zpívají.
Náš sbor secvičí jednoduché písně z české a světové hudby a vystoupí na koncertech v rámci Mezinárodních letních hudebních kurzů.

V hodinách komorní hry vzniká prostor pro navázání a rozvíjení hudební komunikace mezi hráči, jejich spojení v jeden hudební celek. Tento přístup má ten nejdůležitější cíl - prožívanou radost ze společné hudby. Komorní hra je určena všem hudebníkům bez rozdílu věku a stupně pokročilosti